Najświeższe okazje 👇

FORGOT YOUR DETAILS?

O NAS

Początki firmy sięgają 1997 roku. Poniżej najważniejsze etapy jej rozwoju.
Produkty oferowane przez firmę trafiają do takich odbiorców jak Skanska S.A., BUDIMEX S.A., czy STRABAG Sp.z o.o.
Współpraca z wiodącymi na rynku budowlanym firmami to kolejny etap w rozwoju i możliwość uczestniczenia w największych projektach budowlanych w Polsce.
Plany rozwojowe spółki zakładają umocnienie się na rynku polskim oraz ekspansję na rynki zagraniczne.
Cel ten zostanie osiągnięty dzięki wprowadzaniu unikalnych produktów, rozwój technologiczny oraz poszerzanie kompetencji handlowych. Firma dąży do osiągnięcia pozycji dostawcy pierwszego wyboru dla największych firm budowlanych w Polsce, ale równocześnie przy zachowaniu wysokiej elastyczności działania odpowiada na potrzeby średnich i małych firm wykonawczych, a także odbiorców indywidualnych.
Rozwój spółki zawsze szedł w parze z ochroną środowiska i ludzi w niej pracujących, dzięki stosowaniu przyjaznych dla środowiska technologii oraz dbałości o bezpieczeństwo i odpowiedni komfort pracy pracowników.

HISTORIA FIRMY WRKB-GRANIT
1997

powstanie firmy

Józef Bobel rozpoczął działalność gospodarczą obejmującą usługi konsultingowe z zakresu wydobycia i przerobu kamienia naturalnego.

2005

WRKB-GRANIT Józef Bobel i poszerzenie działalności

Firma przyjmuje nazwę WRKB-GRANIT Józef Bobel i poszerza działalność o produkcję wyrobów z kamienia, w pierwszym etapie - kostki surowo łupanej.

2006

nowy asortyment i nowa siedziba

Firma przenosi się do nowej siedziby zlokalizowanej w miejscowości Morawa oraz sukcesywnie powiększa moce produkcyjne i rozszerza asortyment produktowy, początkowo o elementy cięte, a następnie inne rodzaje produktów z granitu.

2007

nowa forma prawna

Firma przekształca się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością

2009

produkcja w Szwecji

Rozpoczęcie działalności produkcyjnej w Szwecji.

2017

innowacja produktowa

Do oferty firmy wprowadzony zostaje nowy, unikalny na rynku polskim produkt - kostka oflisowana, łącząca zalety powierzchni wykonanych z płyty granitowych i kostki surowo łupanej.

PRESENT

NASZE WARTOŚCI

ELASTYCZNOŚĆ W DZIAŁANIU

Elastyczność w działaniu, to przede wszystkim umiejętność realizacji kontraktów o różnej skali, w terminach uwzględniających złożoność projektu budowlanego. Niezależnie od skali projektu, jego budżetu i harmonogramu, firma zawsze zaproponuje optymalne rozwiązanie.

INNOWACYJNOŚĆ PRODUKTOWA

Innowacyjność w poszukiwaniu nowych produktów i rozwiązań technologicznych zaowocowała wprowadzeniem unikalnej kostki brukowej oflisowanej, z górną powierzchnią płomieniowaną, spodem i bokami o naturalnym przełomie.

PRZYJAZNOŚĆ DLA ŚRODOWISKA

Działanie przyjazne środowisku, to między innymi wykorzystywanie przez firmę jako surowca do dalszej obróbki, elementów z granitu będących odpadami powstałymi w procesie wydobycia i produkcji bloków granitowych. To również inwestycje w nowoczesną linię produkcyjną i zapewnienie odpowiednich warunków pracy.

ROZWÓJ

Rozwój poprzez ciągłe doskonalenie procesu produkcji, oferowanie produktów o wysokich parametrach technicznych, spełniających najwyższe normy jakościowe, ale także różnorodnych pod kątem kolorystyki i formy.

NASI PARTNERZY

CIEKAWOSTKI WRKB-GRANIT

DO TEJ PORY WYPRODUKOWALIŚMY

ponad 100 000 ton kostki granitowej

NASZA KOSTKA UŁOŻONA W LINII

to odcinek dłuższy niż promień Ziemi

SAMOCHODY Z NASZYMI PRODUKTAMI

utworzyłyby konwój o długości 60 km

KONTAKT

WRKB-GRANIT Sp. z o.o.
Morawa 8a
58-120 Jaroszów
POLAND
tel./faks : + 48 74 855 02 38
info@wrkb-granit.pl

TOP